5 Temmuz 2009

sarkoş.

çizgifilm karakteri gibi adamım valla. hani çizgifilmlerde birisi hızlıca koşarken kafasına yere paralel bir kapı üstü ya da sopa çarpar. çarptığı yer tam göbeğinin hizasında olacak şekilde sırtüstü hızlıca düşer ya kahramanımız. işte bana öyle oldu. kumsalda koşarken şemsiyenin demirine çarptım kafamı. ve aynen anlattığım gibi düştüm. bu tarz bir düşüşü sadece filmlerde olur sanıyordum. yeşil yıldızlar vardı başımın etrafında dönen. sonra kahkaha atarak kalktım yerden ve tekrar koşmaya başladım. bu sefer yere sabitlenmiş bi demir çöp kutusuna ayağımı çarptım. sağ ayağımın üstünde seke seke koşmaya devam ettim. duramıyordum. çok sarhoştum napim. bu arada bütün bu koşuşlar denize doğruydu. saat gece üçtü. denizden çıkınca tekrar koşmaya başladım ve aynı ayağımı başka bir çöpkutusuna çarptım. iki gündür üstüne basamıyorum işte. üstelik kafam şişti. tom ve jerry'deki gibi çekiçle indireyim dedim. iyice şişti. nolcak bilmem.

- ben sarhoş olunca hep koşarım.

7 yorum:

 1. sen mükemmel birisin bence :P çekicin işe yaramaması kötü olmuş ama :P

  YanıtlaSil
 2. Azocan6.7.09

  Dünyanin en komik tatiliydi, orada herkez çizgifilm kahramani gibiydi.

  YanıtlaSil
 3. bence blog tepesine aynı koleksiyondan resim aparmamız çog komik. o kişiyi bilgilendirmek gerektiğini düşünüyorum şimdi. yalnız ben çalınca sorun yok da böyle olunca yakalanabileceğimiz paranoyasına gark oldum.

  YanıtlaSil
 4. çekiç bende işe yaramıştı?

  YanıtlaSil
 5. Furkan13.7.09

  bak ne buldum: http://19.media.tumblr.com/bPuUEcgJjpqyh5xh4pKnqM9ko1_400.jpg

  belki vardır sende.
  alakayı da şöyle yakalayayım: sarhoş olunca ben hiç koşmam, bulunduğum yerde dönerim. sonra kafayı duvara gömerim. bence sen de denemelisin? mi? amaan alakayı yerim.

  YanıtlaSil
 6. /amphian.
  beni tanımıyorsun bile. (:

  /azocan.
  sen +18 çizgifilmlerdendin. ahaha.

  /ophelia.
  valla ben bilmem, yaramadı bende.

  /furkan.
  var tabi bende. ama dediğini bir deneyeceğim. amaan koy alakaya gitsin.

  YanıtlaSil
 7. /geberik gelin.

  evet harika bir tesadüf bence de. üstelik ben "geberik gelin" nikini bir yerlerden hatırlıyorum ama.. hadi hayırlısı.

  YanıtlaSil